نمازجمعه 9 اردیبهشت 1401

شنبه، 10 اردیبهشت 1401

✅خطیب جمعه قم با اشاره به راهپیمایی با شکوه روز قدس:
❇️ نابودی رژیم صهیونیستی سوخت‌وسوز ندارد

🔹 سازشگرانه کشورهای عربی راه به جایی نخواهد برد، پای رژیم صهیونیست را به منطقه باز کردید، اگر روزی اتفاقاتی بیفتد و رژیم صهیونیستی بخواهد کاری کند، سیل همه شما را خواهد برد.

🔹در طول چند دهه هنوز دنیا اجازه نداده مظلومیت فلسطین در غالب تصویر به نمایش گذاشته شود، یعنی آن‌چنان بر رسانه‌ها مسلط هستند که جلوی انعکاس جنایتشان در افکار جهانیان را می‌گیرند.

🔹شرح کامل خبر

https://hawzahnews.com/xbHLy

💠شبکه امامت استان قم

✅اسامه حمدان:مبارزه ملت فلسطین تا آزادی نهایی قدس ادامه خواهد یافت

🔹اسامه حمدان با بیان اینکه امروز مسجدالاقصی سربلند است افزود: فلسطینی‌ها در برابر رژیم صهیونیستی و اشغالگران قدس شریف ایستادگی می‌کنند و بر این وعده رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مبنی بر اینکه روزی در مسجد الاقصی نماز خواهیم خواند ایمان داریم.

🔹یکی از اعضای ارشد جنبش حماس عنوان داشت: هم اکنون که من با شما سخن می گویم شاهد درگیری و مقاومت ملت فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس هستیم و در این مدت نیز افراد بسیاری به شهادت رسیدند و یا مجروح شدند اما این سختی‌ها و مشکلات مانع از توقف مبارزه علیه صهیونیست‌ها نخواهد شد.

🔹وی تاکید کرد: مردم فلسطین و جوانان در هر شرایطی مبارزه خود با رژیم اشغالگر قدس را ادامه خواهند داد تا آزادی قدس شریف محقق شود.

شرح کامل خبر:
mehrnews.com/xXzTG

💠شبکه امامت استان قم

 

✅نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد؛
فلسطین، مظلوم قدرتمند/ تفرقه و جنگ نیابتی؛ حربه اقلیت یهودی صهیونیست

🔹حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی روز قدس 1401 در شهر قم گفت: مردم ایران نشان دادند در کنار «بک یا الله؛ تبت یدا» انزجار از استکبار دارند، خدا خوف و نگرانی را از شما برداشت و آینده را روشن می بینید و دشمن نمی تواند شما را بترساند.

🔹وی افزود: این تولی و تبری بر شما مبارک باد که نشان دادید با حسین هستید و تنها به ذکر یا حسین و یا علی اکتفا نمی کنید، درود بر ملتی که دشمنانش را روزبه‌روز خوار و ذلیل تر می کند.

🔹نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ابراز کرد: چه دشمنی خطرناک تر و ضروری تر برای تبری جستن از رژیم اشغالی و اربابان استعمارگرشان، البته آمریکا را هم امروز صهیونیست اداره می‌کند، آمریکا هم برده صهیونیست‌ها شده است.

شرح کامل خبر:
rasanews.ir/002yG9
💠شبکه امامت استان قم

┄┅🔻@njqom_ir🔻┅┄

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *