پیام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک بصیرت

یکشنبه، 9 دی 1397

به گزارش روابط عمومی نهاد نماز جمعه ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم در پیامی ضمن گرامیداشت این دهه مبارک بر لزوم بیداری هر چه بیشتر مردم فهیم و انقلابی تاکید کرد.

این پیام به شرح ذیل صادر شده است:

بسمه تعالی

فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود. مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای ۱۳۷۸/۰۵/۰۸


حماسه تاریخی نهم دی ماه و حضور پرشور و عاشورایی مردم حماسه ساز ولایتمدار ایران اسلامی در روزی بزرگ و سرنوشت ساز تبدیل به برگ زرینی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گردید که هرگز از خاطر فتنه گران و حامیان پلید آنها محو نخواهد شد.این روز بزرگ آزمونی بود که به دنیای مستکبران و قلدران عالم ثابت کرد بهتر است در مقابل دین و عزت این مردم بزرگ قرار نگیرند که اگر چنین شود همچون کوهی در مقابل دنیای پوشالی آنان خواهند ایستاد.حماسه نهم دی پیام روشن و صریحی نیز برای خواص بی بصیرت به همراه داشت. آنانی که به هنگامه به صدا در آمدن زنگ بیدار باش در خواب غفلت بودند و ثابت کردند که سطح بصیرت مردم انقلابی ما بسیار بالاتر از آنانی است که به هنگامه نیاز و آزمونی سنگین، هشیار نبوده و مردود آزمون دنیا و عقبی شدند.نهاد نماز جمعه شهر مقدس قم ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه بصیرت ، بر لزوم تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب و بیداری هر چه بیشتر مردم ومسئولان در برابر فتنه هایی که پایان ندارد تاکید کرده و بازخوانی مکرر فتنه ها و نقشه های قبلی دشمنان برای رویارویی با فتنه های جدید را چراغ راه حرکت به سمت فردایی روشن و پیروز برای نظام مقدس اسلامی می داند.
نهم دی ماه 1397شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *