نماز جمعه بهترین بستر برای جامعه پردازی اسلامی و تمدن سازی نوین اسلامی است

جمعه، 6 تیر 1399

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر ولدان ظهر امروز در پیش خطبه های نماز جمعه قم که در مصلی قدس این شهر برگزار شد، عنوان کرد: قرارگاه نمازجمعه بدون وقفه و یک هفته تعطیلی، تبدیل به مرکز اعزام نیروهای جهادی در طول مبارزه با ویروس کرونا شد.

وی افزود: اعزام به بیمارستان ها و معابر و منازل، اعزام به بهشت معصومه برای تجهیز متوفیان کرونایی، برگزاری مراسم های مختلف برای سلامتی معنوی و غیره از اقدامات ستاد نماز جمعه در این ایام اخیر بود.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قم مطرح کرد: قم قهرمان نسبت به این رزمایش بزرگ هم در عرصه معیشت و هم در معنویت و سلامت خوش درخشید.

حجت الاسلام والمسلمین ولدان ادامه داد: مصلی قم در شب های قدر مراسم احیا را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کرده و قریب به ده بار این فضای مصلی پر از بسته های معیشتی شد و قریب به 400 هزار بسته معیشتی در استان قم توزیع شد.

وی تاکید کرد: استان قم در کشف این ویروس منحوس اولین گام را برداشته و در تشکیل و اعزام نیروهای جهادی نخستین گام ها را برداشت.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه قم خاطرنشان کرد: نماز جمعه بهترین بستر برای جامعه پردازی اسلامی و تمدن سازی نوین اسلامی بوده و اینکه رهبر انقلاب نسبت به دولت سازی جوان حزب اللهی سخن گفتند، به این دلیل است که این دولت از طرف مردم می تواند مسائل و مطالبه های مردم را پیگیری کند.

حجت الاسلام والمسلمین ولدان یادآور شد: در مصلی باید دیدار چهره به چهره با مسئولین و مطالبه مردمی را پیگیری کنیم.

روابط عمومی نهاد نماز جمعه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *