تمام دشمنان به توان بازدارندگی انقلاب معترف هستند

شنبه، 6 مهر 1398

به گزارش روابط عمومی نهاد نمازجمعه قم، سردار فدوی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم: وی با بیان اینکه وقتی قرار بر این می شود که ظلمی صورت گیرد باید به امام خود گوش داد و در نهایت وحدت و همدلی روبروی دشمن ایستاد اظهار کرد: خیلی از مواقع اشتباهات و انحرافات که رخ می دهد بخاطر این است که ماهیت حق اشتباه گرفته می شود.
وی گفت: دشمن می دانست اگر روال حق جمهوری اسلامی ادامه پیدا کند دیگر سلطه اش در منطقه از بین خواهد رفت و به همین خاطر هرچه داشت به کار گرفت تا رودر روی جمهوری اسلامی بایستد.
فدوی بیان کرد: دفاع مقدس نشان داد ما توان دفاع از انقلاب را داریم و مرحله دوم نمایش توان بازدارندگی است؛ امروز تمام دشمنان به توان بازدارندگی انقلاب معترفند و بیش از ٣٠ سال از انقلاب گذشته و کسی جرات نکرده تیری به سمت انقلاب بیندازد و این قدرت بازدارندگی است.
وی بیان کرد: مرحله سوم این است که دشمن به دنبال ایجاد توان بازدارندگی در مقابل ما باشد و امروز انقلاب حدود ١٠ سال است وارد این مرحله شده است.
وی اذعان کرد: امروز دشمن تصور قطعی دارد که ما می توانیم علیه انها کاری کنیم و انها باید فکری کنند تا با مشکل مواجه نشوند.
فدوی افزود: ما به دستورات خدا عمل کردیم و به همین خاطر وعده خدا تحقق پیدا کرد و ترس از نظام اسلامی در دل دشمن افتاد. ما چون وسط قدرت انقلاب اسلامی قرار داریم ابعاد وجودی آن را متوجه نیستیم و وقتی کسی از بیرون نگاه می کند به عظمت و قدرت انقلاب اسلامی بیشتر اعتراف می کند و به همین خاطر بیشتر اعترافات در خصوص قدرت انقلاب از سوی دشمنان صودت گرفته است.
وی بای بیان اینکه همچنان از نظر عوامل مادی و دنیایی دشمن با ما قابل مقایسه نیست اظهار کرد: ایا شمار تجهیزات و سلاح ها و موشک ها و… یکسان است؟ از طرف دیگر از نظر عوامل معنوی و الهی هم قابل مقایسه نیستیم و ما خود را قدرت لایزال الهی متصل کرده ایم.
فدوی ادامه داد: ما باید بر قواعد الهی پافشاری کنیم و بعد از این هم بر همین منوال عمل کنیم؛ اگر بر این مسیر پافشاری کنیم قطعا وعده های بعدی الهی هم تحقق پیدا می کند. ما در انقلاب هزاران شهید داده ایم و همچنان مسیر پرافتخار خود را ادامه خواهیم داد تا وعده خدا تحقق یابد.
وی با تاکید بر اینکه پاسداری از انقلاب حوزه و حدوده خاصی ندارد خاطرنشان کرد: در جنگ باید جان داد و در محرومیت زدایی باید استین ها را بالا زد بیل ها را دست گرفت تا محرومیت از بین برود؛ ما در انقلاب اسلامی هرزمانی پای کار حل هر مشکلی رفتیم موفق شدیم و اگر امروز مشکلی هست به این معناست که پای کار حل ان نبوده ایم.
فدوی افزود: دولت ها بارها اعلام کرده اند که خام فروشی باید از بین برود اما همچنان خام فروشی می کنیم و دشمن از این طریق به ما فشار می اورد چراکه پای کار حل مشکل نبوده ایم. ما در حوزه های بسیار پیشرفته تر موفق شده ایم و قطعا در حوزه های مشکل ساز دیگر هم اگر به دنبال حل باشیم مشکل برطرف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *