بیانیه آیت الله سعیدی امام جمعه قم

پنجشنبه، 4 آذر 1400

🔶بیانیه آیت الله سعیدی امام جمعه قم در خصوص تعطیلی دروس و برگزاری مراسم سوگواری

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یاسیدتی ویامولاتی یا فاطمه المعصومه
حمد وسپاس خداوند قادرمتعال را به پاس نعمت بی بدیل ولایت اهل بیت عصمت وطهارت و موهبت
بهره مندی از محضر مراجع عظیم الشان که سراج منیر هدایت امتند و مردمی که قلوبشان سرشاراز محبت علوی وفاطمی است و همواره با پیشگامی در مسیر تعظیم شعائر دینی ، فضای شهر قم و کشور را به رایحه معنویت معطر ساخته اند. درروزهایی که جهان تشیع عزادار شهادت نگین درخشان خاندان اهل بیت علیهم السلام و بانوی محدثه حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام می باشد، باردیگر صحنه های منوری از ابرازمحبت به دردانه حضرت موسی بن جعفر علیه السلام رقم خورده که حاصل ارادت ورزی همه طبقات مردم به این بانوی کریمه می باشد که ان شاالله تدخل بشفاعتهاالجنه باجمعهم.
اینجانب برخود وظیفه می دانم از محضر علماء، مراجع معظم، اساتید، طلا ب و فضلای محترم حوزه های گرانقدر علمیه که با تعطیلی دروس و برگزاری مراسم سوگواری تعظیم شعائر نمودند سپاسگزاری نمایم.
مراتب قدردانی خودرا از مردم بصیر وولایتمدار، مسئولین و مدیران کشوری و لشکری، هیئات و تشکل های مذهبی ، اصناف، مواکب و ایستگاه های صلواتی از کشور عزیزمان ایران و کشورهای برادر عراق وافغانستان ، اصحاب رسانه با حضور وخدمات خود مزید شکوه و عظمت این عزا شده اند ابراز می کنم. امیدواریم حضرتش این خدمات ارزشمند را بپذیرند و اسباب شفاعت محبین خویش قراردهند. دوام توفیق همگان را ازخداوند متعال مسالت دارم.
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها
سید محمد سعیدی

…………………………………………….
💠 اجنا رسانه رسمی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قم

🆔eitaa.com/njqom_ir
🌐setadjomeh.com/qom
🌐adinehqom.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *